Kariyermutfak

Aktif olarak Türkiye'de endüstriyel mutfak alanında online alışveriş siteleri arasında 50 kategoride 7000'in üzerinde ürünümüzle, siz değerli müşterilerimize verdiğimiz doğru hizmetten gurur duyuyoruz.

Hizmetlerimiz

3D PROJE ÇİZİMİ

Projeleriniz için istenilen ölçülerde ve tasarımlarda gerçekçi görseller oluşturuyoruz.

DÜNYA'NIN DÖRT BİR YANINA

2014 yılından beri Dünya'da 80'den fazla ülkeye 50 kategoride 7000'den fazla ürünle hizmet vermeye devam ediyoruz.

7/24 MÜŞTERİ HİZMETLERİ

7/24 Destek hattı olarak her konuda yardım edebilmek için telefon ve maillerinizi bekliyoruz.

Son Yazılar

Mazzer SUPERJOLLY Manuel Kahve Değirmeni

mazzer kahve değirmeni

Kahve değirmeni kahve tutkunlarının en çok kullandığı ürünlerden olup mekanların dışında evlerde de oldukça tercih edilmektedir. Ofis, kafe ve ev gibi alanlarınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz kahve değirmenleri her kullanıcının ihtiyacına uygun şekilde birçok modeli bulunmaktadır. Lezzetli bir kahveye giden yol kavurma süreci ve demlenmeyle yakından ilişkilidir. Kaliteli bir kahve deneyimini yaşamak için kariyermutfak.com da en iyi kahve değirmenlerini bulabilirsiniz. 

La Cimbali Kahve Değirmenleri, kahve çekirdeklerini öğütürken aromasını da korur. Kahve çekirdeğinin öğütülerek mis kokusunun açığa çıkmasını sağlayan kahve değirmenleri  ile aromatik, taze ve sağlıklı kahveleri kariyermutfak aracılığı ile deneyimleyebilirsiniz.

Kavrulmuş kahve çekirdekleri öğütüldükten sonra hızla aromasını kaybeder. Bunun için espresso kahve makinelerinin yanında kahve değirmenlerinin olması gerekmektedir. Kariyermutfak’ta bulunan La Cimbali Espresso Kahve Makineleri ve La Cimbali Kahve Değirmenleri mükemmel tasarımları ve gelişmiş işlevselliği ile taze çekilmiş kahve çekirdeklerinizden yüksek içimli keyifle içeceğiniz lezzetli kahveler hazırlayabilirsiniz

İtalyan Menşeli, Mazzer Kahve Değirmenleri, klasik düz bıçaklara sahiptir. Manuel özelliği ile 1,2kg kahve haznesine istediğiniz miktarda öğütüm yaptıktan sonra manuel olarak değirmeni kapatabilirsiniz. Kahve dispenseri doluncaya kadar öğütüm yapmaya devam eder. Daha fazla bilgi sahibi olmak için bir önceki yazımızdan La Cimbali Kahve Değirmenlerinin tarihçesini okuyabilirsiniz.

Mazzer SuperJolly Kahve Değirmeni Timerli versiyonu ile zamanlama özelliğine sahiptir.

350W gücünde Mazzer Kahve Değirmeni 64 mm Çapında uzun ömürlü Temper Çelik Öğütücü dişlere sahiptir. Haznenin yanında bulunan kol ile kahve çekirdeklerinizin akış miktarını ayarlayabilirsiniz.

Mazzer SuperJolly Kahve Değirmeni’nin siyah rengi ile modern bir görünüme sahiptir.

Mazzer SuperJolly Kahve Değirmeni Özellikleri:

• İtalyan Menşei

• Timer’ lı model, siyah renkli

• 64 mm Çapında Temper Çelik Öğütücü Dişliler.

• Motor hızı: 1400 RPM

• Çekilmiş Kahve Dispenser Kapasitesi: 280 gr

• 5,5- 8 gr Aralığında Doz Ayarı

• Net : 14 kg

• Kademesiz mikrometrikal taşlama ayarı

• Çekirdek Hazne Kapasitesi (kg) : 1,2 KG

• Güç : 350 W

• Ölçüler: 195 x 263 x 610 mm

La cimbali kahve makineleri ve tarihçesi

la cimbali tarihçesi

La Cimbali Tarihçesi

1912 yılında Giuseppe Cimbali tarafından Milano’nun merkezinde kurulan bakır dükkanı, 1930 yılına gelindiğinde La Cimbali adını kullanarak günümüzde en çok tercih edilen lider bir marka haline gelmiştir. Sonrasında La Cimbali markalı kahve makinelerinin üretimine Rapida modeli ile başlamıştır. Dikey konumlandırılmış kazanlar ile yapılan kahveler teknolojinin gelişmesi ve ilerlemesi ile kahve makineleri de gelişim sağlamıştır.

1945’te La Cimbali, Albadoro modelini başlatarak günümüz kahve makinelerinin öncüsü olmuştur. Makinenin önüne kahve gruplarını yerleştirilebilir şekilde tasarlanan bu model ile artık kahve yapmak için makinenin etrafında dolaşılmasına gerek kalmamıştır.

1947’de kahvenin tat ve aromasında büyük bir devrim yaratacak, makinelere bağlı hareketli hareketli kollar ortaya çıktı. 1955 yılında otomatik kullanıma sahip Granluce isimli model ile La Cimbali yeni dış pazarlara açılmıştır. Bu dönem itibari ile baristaların iş yükünü azaltan kahve makineleri geliştirilmiştir.

60’ların sonunda Superbar modeli ve 70’lerin başında M15 ve M20 gibi modellerin çıkması ile cimbali makineleri tamamen otomatik ve pratik bir hale geldi.1983 yılında La Cimbali, ilk elektronik espresso kahve makineleri olan ET’yi tasarladı.

1990’lı yıllara gelindiğinde Dolcevita serisi olarak sunulan M30, M31, M32 kahve makineleri, otomatik ve geleneksel kullanımı birleştirerek espresso kahve kültürünün gelişmesine ve dünyada hızla yayılarak nitelikli kahvenin oluşmasına olanak tanımıştır.

La Cimbali markası bu eşsiz serüveni ile espresso başta olmak üzere dünyada pek çok kahve çeşidinin ortaya çıkmasına ve kahve kültürünün oluşmasına zemin hazırlamıştır.